Gästebuch

Kommentare: 2
  • #2

    MoniBoyBerisha (Samstag, 26 März 2011 01:05)

    pershendetje vlla ky femna culakk se osht heke bre vllavi jem se nuk osht mir edhe me feje islame e ki ne webfaqee nuk esht mir ma bon halla se te kam fol tung pershendes klmm...

  • #1

    re-BEL!i! (Donnerstag, 10 September 2009 09:34)

    Argetimi dhe Kenaqesia jan prioriteti N°1; radio-LOQKA i permbush te 2 faktoret...te gjithe vizituesve ne ket faqe u deshiroj caste te bukura. Permbajtesve te webfaqes falenderim per mirpritjen !!!