Avdyl Mziu Dyli - Aj kujtim
Avdyl Mziu Dyli - Sa m'ka marr malli

Mimoza Shkodra Per Mehmet Gjakoven
Mimoza Shkodra Per Mehmet Gjakoven 01
Mimoza Shkodra Per Gjakoven Live
Mimoza Shkodra Per Gjakoven Live 01
Pandora - Aman Aman Of Of New 2oo9

Pandora - Tallava Live 01
Pandora - Tallava Live 02
Xheza dhe Majlinda - Mendoj

Adnan Daci - Zambaku
Arben Sadiku - Thuj se te dua
Bujari i Vogel - Met than zemer
Dritero Shaqiri - Tungjat jeta shqipetare
Fatmir Morina - Dridhe
Ferid Masurica - Molle e kuqe
Gjyle Qollaku - Pa i provu vuajtjet
Majlinda Topanica - Dashuria hova hova
Muharrem Ahmeti - Nje her kam me vdeke
Muharrem Ahmeti - Toka dridhet
Muharremi dhe Rida - Dashuria ngjan si dera
Muharremi dhe Rida - More djale
Ramadan Abazi - Se pa vujt
Sevi - Hajde djale

Tallava.Net - Valle Extra Shum e Fort
Valbona me Kajde Defit per Abazin Gzimin
Teuta Selimi - Tallava BoLeRoS By TallavaTeam
Tallava Hit Pina Viski Shaum e Fort
Luta Mitrovica - Qka te bana
Bekimi & Sinkopa - Turbo Tallava ne Pz
Bekimi & Mimoza - Lul Kuqja Gjakoves
Bekimi & Adriatiki - Turbo Tallava Fikret Gostivarlin
Bekim Kumanova - Kajde trana me def Ismonit
Bekim Kumanova & Teuta Selimi - Tallava Te Rand - Taksim
Xhemilja - Alo Alo - Live
Ernimi - Jasha Sulltan jasha - Tallava

Hamz Llapqefa - Zeshkanja ime 2009
Motrat Mustafa - T dada e ke vendin
Muhamet Sejdiu - Bukuria vret 2009
Shaban Jetishi - Qaj quno qaj 2009
Shqipe Kastrati - Dashuria s nje kufi 2009
Shqipe Kastrati - Gishtat me dukat 2009
Shqipe Kastrati - Nusja dhe dhandrri 2009
Hamz Llapqefa - Mos mendo se u pendova 2009
Valbona Kryeziu - Shiu i nentorit 2009
Valbona Kryeziu - Vuaj zemra ime 2009

Dani - Ne martesen tende
Dani - sa mka marr malli
Dani - Tallava
Dani - Azilant
Dani - Oh gurbet

Lindi - Kthehu zemer
Lindi - Largohu 2009
Merita Bunjaku - Pa ty 2009
Naser Maqedonsi - Po ndahemi
Nexhat Osmani - Jemi nda per nje fjal
Remzi Leka - Sa pishman
Xheza - Naten kur u ndam
Xheza - Potpuri 2009

01 Bekim Kumanova - Tallava Live 2009
02 Bekim Kumanova - Tallava Live 2009
03 Bekim Kumanova - Tallava Live 2009
04 Bekim Kumanova - Tallava Live 2009
05 Bekim Kumanova - Tallava Live 2009
06 Bekim Kumanova - Tallava Live 2009
07 Bekim Kumanova - Tallava Live 2009
08 Bekim Kumanova - Tallava Live 2009
09 Bekim Kumanova - Tallava Live 2009
10 Bekim Kumanova - Tallava Live 2009
11 Bekim Kumanova - Tallava Live 2009

Teuta Selimi - Live TALLAVA 2009
02 Duli & Valtoni - New tallava 2009 By Bessy
01 Duli & Valtoni - New tallava 2009 By Bessy


Drita Musliu - Legjend - Mekatar Live

Sef Duraj - Zemra Zemra Ka Pas Mall
Sef Duraj - Ti Ske Faj
Sef Duraj - Ta Hangsha Zemren
Sef Duraj - Syni Po Me Loton
Sef Duraj - Skam Lan Vend Pa Te Permend
Sef Duraj - Ra Dashnia Me Humbi Vedia
Sef Duraj - Pavarsia
Sef Duraj - O Sheqer
Sef Duraj - Nje Got Vjehrra E Then Prej Qefi
Sef Duraj - Mergimtarit
Sef Duraj - Mbi Trupin Tim
Sef Duraj - Luje Vallen Pak Per Mu
Sef Duraj - Kush Je Ti Qe Me Le Pa Gjum
Sef Duraj - Kur E Pash At Vajzen Te Shkolla
Sef Duraj - Kam Te Drejt Ta Di Ku Je
Sef Duraj - Dashuria Esht Me Qef

Afrim Muciqi Kjo Buk e Gurbetit Live 2009
Duli - Hajde Me Shuplak Live 2009

Lori & Adnan Daci - Keng Gurbeti
Xheza - Live Xhejlan
Aziz Murati - Gjitha vajzat jan te njejta
Adnan Daci - Ishin puthje mekatare
Xheni - Tallava Live
Bekim Kumanova - Cike e deres huje

Mimoza Shkodra - Krenar Rainces Burim Bossit Me Shoqni 01
Mimoza Shkodra - Krenar Rainces Burim Bossit Me Shoqni 02
Mimoza Shkodra - Shum i idhet ki Gurbet Krenar Rainces Burim Bossit
Mimoza Shkodra - Taksim Krenar Rainces Burim Bossit me Shoqni
Mimoza Shkodra-Krenar Rainces Burim Bossit Me Shoqni

Mimoza Shkurtja - Tallava Krenar Rainces Burim Bossit me Shoqni
Mimoza Shkurtja - Vallja Rrugoves Krenar Rainces Burim Bossit me Shoqni
Mimoza & Shkurtja-Krenar Rainces Burim Bossit me Shoqni

Valbona - Tallava Bolero

Luta - Haxhere Haxhere

Bekimi - Tallava Per Ternovcalit
Pandora - Live O Gurbet
Duli Ngajde Deffiitt  Livee Per Lumi & Bes Pejoninn

Bekim Kumanova - Live - 01 Tallava
Bekim Kumanova - Live - 02 Tallava
Bekim Kumanova - Live - Moj e Mira
Bekim Kumanova - Live - Qysh E Don Shoqnija
Bekim Kumanova - Live - Rushi i Kumanoves
Bekim Kumanova - Live - Ti Gjithmon Je Nje Pik Loti
Bekim Kumanova - Live - Unaz